o mnie

Poznajmy się

Kim jestem ?

Jestem konsultantką pierwszej pomocy psychologicznej w kryzysie, coachem i mentorem kryzysowym, pedagogiem, andragogiem, praktykiem neurocoachingu językowego. Specjalistką od stresu i kryzysu pomagającą osiągnąć cele zawodowe i osobiste. Droga do sukcesu jest ciekawą i różnorodna podróżą, która pomaga nam zwyciężać trudności i dostrzegać zwycięstwa. Uniknąć kryzysów nie zawsze możemy, ale możemy wykorzystać doświadczenie, dzięki któremu będziemy jeszcze silniejsi. Wierzę w to, i idę z tym przez życie.

coaching kryzysowy warszawa

Wspieram i inspiruję i przekuwam sytuacje trudne w potężną bazę do rozwoju. Tym samym pomagam odnieść sukcesy życia osobistego i zawodowego, a z drugiej strony rozwijać się samodzielnie, ale nie samotnie. Jeszcze podczas moich studiów na UW prof. dr. hab. med. Barbara Woynarowska wypowiedziała słowa, które na lata utkwiły w mojej pamięci i wokół których buduję swoje życie zawodowe. Brzmiały one mniej więcej tak: ‚Każdy człowiek potrzebuje zostać Dostrzeżonym i być Docenionym’. Z biegiem lat dodałam do tego Autentyczność. Korzystanie z tego, co możemy, jako ludzie dać sobie nawzajem – jest naszą, ludzką prawdziwą mocną stroną i siłą.

Budować kulturę wsparcia, wdzięczności i doceniania.

Moja misja

Pomagam osobom doświadczającym straty oraz będącym w żałobie zmierzyć się, zrozumieć i oswoić ból spowodowany stratą osoby bliskiej, tak by była ona podróżą, a końcem. Sama doświadczając straty bliskich mi osób, w dość krótkim odstępie czasu, wiem jak ważne jest wsparcie i bycie przy osobie pogrążonej w żałobie. Pozwolenie na jej przeżycie. Pomimo, iż śmierć jest integralną częścią życia, pozostaje ona tematem tabu. Boimy się mówić o niej, traktujemy jak coś obcego. Wielokrotnie też, nie potrafimy rozmawiać o niej; nie wiemy też jak rozmawiać z osoba, która doświadcza starty. Nie potrafimy udźwignąć ciężaru cierpienia tej osoby. Dlatego też, postanowiłam zawodowo zająć się tematem starty – żałoby. tematem trudnych emocji i reakcji z nimi związanych.